Rojaplast 206283 215 x 291 cm grafit

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
grafitové
Materiál
kovové

Parametry produktu

Barva
grafitové
Materiál
kovové

Popis produktu

Tento rychle sestavitelný plechový domek představuje skvělý způsob pro skladování kdekoliv, díky vysoké nosnosti podlahy a odolnosti materiálu je kontejner vhodný pro uložení takřka čehokoliv od nářadí, přes pneumatiky až po stavební materiál. Kontejner lze také využít jako garáž pro motorku či zahradní stroje. Vyznačuje se velmi jednoduchou montáží, můžete jej složit a znovu postavit na jiném místě. Stabilní konstrukce vydrží i nepříznivé povětrnostní podmínky.

Technická specifikace:

  • Zatížení sněhem až 220 kg/m²
  • Odolnost vůči větru o rychlosti 130 km/h
  • Konstrukce z pozinkovaných ocelových plechů (práškově lakovaných)
  • Tloušťka vrstvy barvy 80 μm (RAL 7021)

S kontejnerem ve složeném i rozloženém stavu je možné manipulovat vysokozdvižným vozíkem. Pro zajištění bezpečí uložených předmětů jsou dveře vybaveny hned dvěma zámky. Pozor: U velikosti kontejneru 5 m a 6 m lze převážet náklad o max. hmotnosti 200kg/m²!

Specifikace – podlaha:

Rám je pozinkovaný, vyrobený z 3mm za studena tvarovaných, svařovaných ocelových profilů. Základna je pokryta deskami OSB-3 (18 mm).

Specifikace – střecha:

Vyrobena z ocelových trapézových plechů o tloušťce 0,6 mm, vzájemně spojených bodovým svařováním. Integrované okapy na dlouhých stranách střechy jsou o tloušťce 1,2 mm.

Specifikace – stěny:

Vyrobeny z ocelových plechů trapézového tvaru o tloušťce 0,6 mm, vzájemně spojených bodovým svařováním. Vrchní a spodní profily zajišťují celistvost stěn.

Specifikace – dveřní rám:

Vyroben z 1,2 mm za studena zinkovaných, svařovaných ocelových profilů.

Specifikace – dveře:

Vyrobeny z ocelových plechů trapézového tvaru o tloušťce 0,6 mm, vzájemně spojených bodovým svařováním. Uvnitř dveří jsou 0,6 mm ocelové profily tvarované za studena. Velikost dveří 190 x 125 cm.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.