Keter SCALA 6x8 hnědý

hnědé
Materiál
plastové

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

Domeček pro panenky je pevnější! Doufám, že přežije zimu. Stěny, jsou sice 1,6 mm silné, ale duté , střecha přišla prohnutá. Montáž strašná, špatný návod, spojovací systém nedomyšlený- práce pro 2 lidi na celý den. Konstrukčně velice slabý výrobek. Ještě, že nás napadlo najít si rovné místo, protože jenom na posekanem trávníku, jak doporučuje výrobce, by se domeček opravdu postavit nedal. Prostě to chce vodováhu. Chtěla jsem Keter, německou kvalitu! Naletěla jsem, už vím, jaké značce se budu vyhýbat.

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

Doporučuji, rychlé sestavení chatky, dobrý návod, jen na podlahu je dobré dát ještě tvrdší podklad - lino, nebo OSB desku.....

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Na první pohled vypadá hezky. Na druhý už hůř. Každé pseudoprkno má divný vzor jakoby poleptání od lepidla. Z blízka to vážně působí dost divně a spíš jako vada materiálu. Snadno se složí, skládal jsem většinu sám a za půl dne nebylo co dělat. Horší je kvalita. Je to prostě něco mezi plastem, gumou a papírem. Stačí na něco šlápnout a prošlápnete střechu nebo boční panel. Šrouby se často musí rozměřit nebo odhadnout a jsou všechny samořezné. Takže každý utahujete jinak a půlku jich protočíte, doporučil bych utahovat ručně a ne elektrickým šroubovákem. Jinak to potřebuje opravdu rovný podklad i když to má podlahový panel. Každý kamínek pod podlahou byste jí prošlápli skrz. Regál dovnitř dát můžete ale nožičky by se prořízly tou hadrovinou takže jsem dal na zem OSB desky.
    Stejně tak doporučuju co nejrovnější povrch. jinak se kroutí a já ho v nepatrném svahu srovnal až velkou silou 2 lidí při montáži střechy.

Barva
hnědé
Materiál
plastové

Máte zahradní náčiní všude po domě nebo po zahradě a ve vaší garáži již není místo? Zahradní domek Keter Scala 6 x 8 je odpovědí na potřeby těch zákazníků, kteří hledají praktická a zároveň stylová řešení. Domek nabízí úžasný objem 7 600 l a je tak ideální ke skladování rozličného příslušenství, ať už se jedná o zahradní a dílenské nářadí nebo exteriérový nábytek či grilovací potřeby. Vnitřní prostory je navíc možné lépe zorganizovat přimontováním polic, háčků či věšáků na stěny, což se hodí pro pověšení nářadí či jízdního kola.

Bydlíte v rušné čtvrti? Pak jistě oceníte zajišťovací systém z ušlechtilé oceli, který je připraven na osazení zámkem, takže budou vaše věci zcela v bezpečí. Střecha i stěny domku jsou vyrobené z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice s kovovými výztuhami, takže je domek odolný vůči povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě i vůči mechanickému poškození. Zvýšená podlaha garantuje, že se dovnitř nedostane žádné listí, voda nebo sníh.

Nadčasový design povrchu je stylizován do rustikální podoby – povrch má retro vzhled s viditelnými odřeninami na pohled i na dotek. Tento bezúdržbový domek tak nebude pouze praktickým úložištěm všeho potřebného, ale také vkusným doplňkem vaší zahrady bez ohledu na její designový koncept. Domek se bude obzvláště vyjímat v zahradách v anglickém stylu, ale pro jeho univerzálnost jej ocení i uživatelé se zahradou podle Feng-šuej či jiného stylu zahradní architektury

Technické údaje:

• Značka: Keter
  • Model: Scala 6 x 8
  • Určení: zahradní domek
  • Základna (Š x H): 175 x 222 cm
  • Zastavěná plocha: 4,4 m²
  • Interní rozměry (Š x V x H): 169 x 222 x 219 cm
  • Užitná plocha: 3,8 m²
  • Prostorový objem: 7,6 m³ (7 600 l)
  • Tloušťka střechy: 1,6 cm

Zajišťovací systém

Materiál systému: ušlechtilá ocel

Materiál a odolnost

Odolnost vůči UV záření

Odolnost vůči vlhkosti a vodě

• Materiál: polypropylenová pryskyřice
  • Materiál: polypropylenová pryskyřice
  • Barva: světle hnědá
  • Čistá hmotnost: 75 kg
  • Rozměry (Š x V x H): 185 x 227 x 236 cm

Obsah balení 1x zahradní domek Keter Scala 6 x 8 1x montážní sada 1x instrukce pro montáž

• Hmotnost balení: 79,5 kg
  • Rozměry balení (Š x V x H): 113 x 200 x 21 cm

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v SuperDiskont

• Kvalitní návod (chybí ale český)
    • Konstrukce se zdá, že něco vydrží
    • Skládačka, kterou zvládne každý (nutné stavět minimálně ve dvou)
    • Nekvalitní barevný nástřik
    • Postoj výrobce k reklamaci

Návod je obrázkový a krok po kroku popisuje stavbu domku. Není česky, ale obrázky případně k sestavení dostačují. Díly jsou z dutého plastu, ale zatím to vypadá, že domek něco vydrží - je nutné jej zatížit nebo přikotvit (jinak by v silnějším větru uletěl). Součástí je kovové kování.

Nicméně znovu bychom domek nekoupili, a to kvůli jeho vzhledu. Z dálky vypadá OK, ale z blízky jde vidět, jak je nástřik nekvalitní. Dle výrobce, který asi nikdy neměl v ruce dřevo, se jedná o "vzhled starého dřeva" (spíše je to vzhled "rozleptaný plast"). Dle něj toto v žádném případě není důvod k reklamaci (posouzeno na základě fotek). Je to jeho názor a beru ho. Ale nenechám si nalhat, že je záměrem, že jde vidět na mnoha místech podkladový světlý plast a nástřik tam tak úplně chybí. Buď to ve výrobě neumí nastříkat nebo možná s čerstvě nastříkanými díly neumí zacházet. Tím jsou narušeny vyzdvihované vlastnosti typu Odolnost vůči UV záření a povětrnostním podmínkám.
    Aby se měl výrobce o co opřít, na svých oficiálních stránkách tento výrobek v detailu také nafotil a nekvalitní nástřik tam můžete vidět. V reálu je to ale ještě horší.

Nedovedu si představit, že bych ve stejném dekoru koupil jejich větší domek (třeba za 40k), přišla mi taková hrůza a výrobce by se jen arogantně vyjádřil, že je to takhle správně.

Za 15.000 raději pořiďte dřevěný domek. Až bude tahle věc stát maximálně polovinu, dá se o tom uvažovat.

Na závěr bych chtěl vyzdvihnout přístup obchodu SuperDiskont.cz, který se k věci postavil čelem a poskytl mi dodatečnou slevu.

• , zakoupeno v Zahrada v pohodě.cz

Skutečnost se neshoduje s inzerovaným obrázkem. Domek byl celý poleptán dle vyjádření výrobce je to údajně povrchová úprava či co. Výsledkem je ztráta za poštovné zpět což je 1.326 Kč

• zdá se stabilní
    • přesné zpracování
    • jednoduchá montáž
    • obsahuje podlahový panel
    • přesto že obsahuje podlahový panel, doplnil jsem pro jistotu na podlahu OSB desku

Zahradní domek hodnotím velmi dobře. Zdá se pevný, stabilní a na pohled je pěkný. Nejprve jsem zvažoval koupit klasický plechový, ale tloušťka stěny plechového domku a další recenze mě přesvědčili pro koupi tohoto zboží.
    Domek jsem prakticky smontoval sám (kromě usazení střechy) za cca 6-7 hodin. Lepší je určitě práce ve dvou. Návod je jasný a přehledný, díly jsou dobře označeny a při montáži tak není problém se sestavením. Díly do sebe dobře pasují a vypadají kvalitně. Jako jediný nedostatek domku hodnotím již zmíněný podlahový díl. Ten je tvořen z obdoby komůrkového polykarbonátu a přesto, že jsem domek postavil na zcela rovné a pevné ploše terasy, při procházení bylo cítit drobné promačkávání se (mám 90 kg). V případě, že do zahradního domku plánujete dát skříň, která bude nedejbože na 4 nohách, předpokládal bych poničení podlahového dílu. Osobně jsem na podlahu dal OSB desku 15 mm a problém je vyřešen. Vchod do domku je naprosto bezproblémový do výšky 180 cm bez ohýbání. Uvnitř je prostoru na výšku dostatek. Vyztužená střecha kvůli pevnosti a stabilitě celé konstrukce. Kupoval jsem verzi 6 x 8 a kvůli nedostatku místa jsme jej musel nejprve smontovat na terase a poté přenést na místo určení. To se dá i ve dvou, aniž by se domek při přenášení rozpadl či poškodil. Celkově hodnotím produkt velmi dobře. Pokud skutečné odolá UV záření, tak jsem si jistý, že mě přežije.

• , zakoupeno v SuperDiskont

• pekný prostorný domček,stačí el.šrobovák

Sám som to zložil za cca 6 hodín,a pritom sem-tam pršalo a fúkal vietor,čo nebolo príjemné

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• velmi snadno se skládá, pěkný vzhled, kvalitní materiál
    • lehký, snad vydrží velký vítr
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• Jednoduchy
    • Pekny
    • Zadna

Jednoduchy...pekny domek....urcite spokojenost kdyz je doma na zahrade...nekam na zahradu ktera je dal od lidi nedoporucuji....dvere vylomi dvoulete dite :-))) a staci nuzky na plech a muzete vstoupit klidne zadni stenou...:-))) stym ale musi kazdy pocitat ze je to jenom designovka o kterou se nemusite starat.... jinak provedeni...slozeni....atd jednoduche a zvladne kazdy....mam chvili tak uvidim co v zime....myslim ze voda na strese by se kvuli dutinkam nebude srazet a nebude vevnitr mokro...proto jsem volil plastovy oproti plechovemu domku na naradi ;-)