BestBerg ZDB-9D 278 x 323 x 215 cm / barva červené dřevo / hnědá

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
červené
Materiál
kovové
Tvar střechy
sedlové

Recenze

  Ověřený zákazník

  , zakoupeno v BestBerg

  Doporučuje produkt

  100 %

  Rychlé dodání

Parametry produktu

Barva
červené
Materiál
kovové
Tvar střechy
sedlové

Popis produktu

Zahradní domek BestBerg ZDB-9D / 9 m² / 278 x 323 x 215 cm / červené dřevo/hnědá

Chybí vám na zahradě místo, kde byste bezpečně schovali vaši zahradní techniku, nábytek, nářadí i další nezbytnosti? Spolehněte se na zahradní domek, který snadno smontujete a během chvíle tak získáte místo pro všechny vaše zahradní věci. Díky kvalitnímu ocelovému materiálu, který je bezpečně jištěný, se na zahradní domek můžete spolehnout. Bonusem je praktické odvětrávání a také posuvné dveře, které vám nebudou zabírat místo při otevírání. Barva v dekoru dřeva se skvěle hodí na zahradu a na první pohled ji nerozeznáte od skutečného dřeva.

Klasický design s velkým úložným prostorem

Kvalitní zahradní domek v klasickém designu do vaší zahrady či dvorku krásně zapadne. Prášková barva materiálu je odolná, a navíc dodává nádherný vzhled. Využít ho můžete jako úložiště pro vaše zahradní příslušenství, ať už se jedná o nářadí jako hrábě, motyky či lopaty, nebo o techniku jako sekačky či vyžínače. Kromě zahradního náčiní a techniky si zde můžou kutilové udělat prostor pro své vynálezy, jelikož ruční nářadí budou mít hned po ruce. Místo si zde najdou i kola či skútr. Do praktického úložného prostoru o velikosti 9 m² se vejde opravdu vše.

Zdravé prostředí

Pomocí větracích otvorů je postaráno i o zdravé prostředí uvnitř domku. Čerstvý vzduch zaručí předejití plísní či nadměrné vlhkosti, navíc i vám se bude ve vyvětrané místnosti lépe pohybovat a pracovat.

Stabilní a odolná konstrukce

Sedlový tvar střechy zajišťuje, že se na střeše nebude shromažďovat voda, a nehrozí tak protečení na vaše uschované věci. Ocelové provedení profilů dodává domku odolné a robustní vlastnosti, jako je odolnost vůči všem povětrnostním vlivům. Ocelové profily jsou galvanicky ošetřeny pozinkováním proti korozi, což je plně dostačující pro naše podnebí. Stabilní a odolná konstrukce je zajištěna i výztuží střechy a zdí, dlouhá životnost a bezúdržbovost je tak samozřejmostí. Skvělými vlastnostmi se může pyšnit i odolná prášková barva na krycích plechách, jelikož jsou odolné vůči poškrábání a otěrům a také mají výborné antikorozní vlastnosti. Jednoduché sestavení navíc zvládnete sami s dalším členem rodiny nebo kamarádem za pár hodin bez větších starostí.

Bezpečné provedení dveří

Co se týče bezpečnosti, kromě kvalitního materiálu a provedení, tak se vám do něj nikdo nedostane. Posuvné dveře vám nikdy nebudou zavazet při vytahování a uklízení vašich věcí, takže jsou výbornou variantou oproti klasickým dveřím. Na madla z odolného tvrzeného plastu si navíc můžete umístit zámek, který zabrání nevyžádanému vniknutí.

Parametry

Materiál ocel

Ocelový rám 0,6 mm

Ocelové desky 0,25 mm

Velikost 9 m²

Odolná prášková barva

Posuvné dveře

Rozměry dveří (V x Š) 171 x 65,9 cm (2x)

Rozměr (Š x D x V) 278 x 323 x 215 cm

Rozměry balení (Š x D x V) 72 x 180 x 14,5 cm a 22 x 172 x 15 cm

Hmotnost 91 kg

Hmotnost balení 76,1 kg a 22,4 kg

Obsah balení

Zahradní domek BestBerg ZDB-9D / 9 m² / 278 x 323 x 215 cm / červené dřevo/hnědá

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

  Ověřený zákazník

  , zakoupeno v BestBerg

  Doporučuje produkt

  100 %

  Rychlé dodání